top of page

Mağaza müzik yayınları hakkında bilmeniz gereken bazı bilgiler

 

Çünki, personel daima tempolu parçalar isteyeceklerdir.Lakin müşterileriniz devamlı tempoyu düşürmenizi isteyeceklerdir.

 

Arada kalmamak için dengeyi baştan kurmakta fayda var.

 

 

 

Markanızın karakteristik yapısını ifade etmek için kullanılan müzik tarzını seçerken işletmelerin en çok yanlışa düştükleri noktanın başında, karar verilen müzik tarzının müşterilerinizin beğenisi için mi yoksa personelinizin beğenisi mi olacağına, en başından karar vermemeleridir.

 

Memnun etmek istediğiniz kitleyi başından seçmeniz gerekir.

 

 

Markalaşma konusunda müzik pek çok alanda marka kimliği oluşturulmasında etkin bir araç olarak kullanılmaktadır.

Markalaşmanın önemini anlatmaya gerek olmadığını ülkemizde artık yavaş ta olsa tüm sektörel yönetici ve iş sahipleri farkına vardıkları varsayımı ile müziğin bu konuda ne kadar güçlü bir etken olduğunu kimsenin inkar edemeyeceği bir gerçektir.

Müziğin etkili bir şekilde kullanımı tüketicinin satın alma kararında pozitif bir algı oluşturduğu artık kanıtlanmış bir gerçek.Gelişmiş ülkelerde 10 larca yıldır kullanılan bu satış taktiksel duyu etkileme yöntemleri artık bir sır olmamakla beraber, RADIOTEK olarak 12 yıllık Avrupa satış platform tecrübemiz sayesinde hazırladığımız listeler ile, bu gücü etkin bir şekilde kullanmaktayız.

Dünyada pek çok marka, kendi sektöründen kendini farklılaştırabilmek için müzik yayınlarını kullanmaktadır.Örneğin ; Victoria's Secret firması mağazalarında sürekli olarak sadece klasik müzik çalmaktadır.Örnekler çoğaltılabilir tabii ki ...

Müzik Keyfini Telifiyle Sunan Radyo

Biraz müzik, biraz telif, biraz da radyo!

Neyleyim telifsiz müziğin yarattığı eğlenceli atmosferi. Yayınlama hakları sizde olmamasına rağmen işletmenizde çalmaya devam ettiğiniz müzik, gün gelir başınızı ağrıtabilir. Müşterilerinize mükemmel bir atmosfer içerisinde alışveriş veya sohbet sunmak için çaldığınız müziklerin ileride başa bela olacağını hiç kimse düşünmez. Ancak 5846 sayılı telif kanununu gereğince 50 bin lira ceza ödemek zorunda kalabilirsiniz. 

 

Vereceksen huzur ver

Verdiğimiz endişeden sonra, huzur verecek Radiotek hizmeti nedir?

Telif hakları ihlaline neden olmadan müzik yayınlamak Radiotek tarafından sunulan geniş kapsamlı avantajlarla çok daha mükemmel hale geliyor!

Uçacaksın

Radiotek, telif hakkı kendisinde bulunan 40 türde, 300 binden fazla müzikle mağaza veya kafenizde dilediğiniz müziği çalma imkanı sunuyor. Hem de hiçbir kanuni ihlalle muhatap olmadan…

Kurumunuza özel müzik seçenekleri

Radiotek müzik yönetmenleri tarafından kurumunuzun imaj ve prestijine en uygun müzik listeleri hazırlanıyor. Böylece işletmenizin hedef kitlesi için daha cazip müziklerle sadık ve mutlu kitleler oluşturabilirsiniz. 

Bir radyo da benim olsa

Kapalı devre radyo imkanı sayesinde, tüm şubelerinize duyuru veya kampanyaları radyo kanalı aracınızla haber verebilirsiniz. 

İstediğiniz müziği dilediğiniz kadar dinleyin

Radiotek müzik listesi sürekli güncellenir. Müşterilerinize sizin için listelenmiş  müzikleri her zaman sunma imkanına sahip olursunuz. Dilediğinizi, istediğiniz zaman çalabilirsiniz. 

Tüm bunlar için ufak bir maliyet

Radiotek, telifli müzik çalma imkanını en uygun fiyatlarla sunan bir iştiraktir. Müzik meslek birliklerinden ayrı ayrı telif izni almaya gerek duymadan, bürokrasiyle uğraşmadan, sadece müşterilerinize müzik sunmanın rahatlığını yaşarsınız. Hem de en uygun fiyata!

 

Siz memnun, müşteri memnun!

Radiotek hizmeti sayesinde telif ihlallerinden kaynaklanacak ceza endişesiyle yaşamazsınız. Kafanız rahat, gönlünüz huzurlu, kanun adamı olmanın hafifliğini yaşarsınız. 

Müşterilerinize en iyi ve güzel müzikleri sunmanız, imaj ve prestijinizin artmasını, müşteriler için sürekli tercih edilecek mekan olmasını sağlar. 

bottom of page